Practitionerliste – find en underviser i mental sundhed nær dig

OBS: hvis du copy-paste’r email-adressen, skal du fjerne mellemrummet før og efter @’et før den kan bruges.

Jylland:

6800 Varde: Sanne Schroll Lønborg, sanneschroll @ gmail.com / tlf 61396516. http://sanneschroll.dk/

8471 Sabro: Mette Lene Kristiansen. Tlf. 28 55 29 88 / mettelenekristiansen @ gmail.com

8700 Horsens: Charlotte Holst Schmid Samtaler, grupper og underviser i 3P. Tlf 29665684 / pjanni @ googlemail.com – www.danishlotus.com

8900 Randers: Lotte Bernt, tlf 5171 5219 / mail: llbernt @ yahoo.dk

9200 Aalborg SV: Jeanette Pagh Emanuelsen, tlf. 20330075 / mail: jeanette.pagh @ gmail.com – www.jeanettesrum.dk

9210 Aalborg: Kirsten Svane Riis, tlf 20611131 / mail: kontakt @ coach-aalborg.dk
www.coach-aalborg.dk

9520 Rebild: Dorrit Kastrup, Stentoften 23, dorritkastrup @ gmail.com  / tlf. 4074 9905

9560 Hadsund, Skelund. Helle Ladefoged. Mail: hlh.skelund @ gmail.com / tlf. 21673334.

Fyn:

5690 Tommerup st.: Lis Bundgaard, Teglbakken 98B. Tlf 41885700 / lis.bundgaard @ hotmail.com

5700 Svendborg: Kirsten Tegner. info @ kirstentegner.dk / tlf 2637 3723

5856 Ryslinge: Henrik Andersen. hubnigup @ live.dk / tlf. 25707317

Sjælland:

1361 Kbh. K: Uffe Erup Larsen, tlf. 26255254 / uffe @ samurai-pr.dk, https://www.uffeeruplarsen.dk

1650 Kbh. V.: Sara Spangsberg, tlf. 42924218 / kontakt @ saraspangsberg.dk – www.saraspangsberg.com

2630 Taastrup: Kasper Cordt Olsen, consult @ cordt-olsen.dk,, 22531979

2635 Ishøj Landsby: Mia Cordt Hansen, mia @ vidunderlighverdag.dk, 2546 4044, www.vidunderlighverdag.dk  

2820 Gentofte: Anne Gladbo, anne @ indefra.nu, 26332607, www.indefra.nu

2830 Virum: Line Jensen, tlf 31592030 / mail @ linejensen.nu – www.linejensen.nu

3600 Frederikssund: Betina Drescher, tlf. 51924076 / betina.drescher @ gmail.com – www.betinadrescher.dk

4060 Kirke Såby: Pernille Bothmann, tlf. 29890949 / pernille @ bothmann.dk – https://www.pernillebothmann.dk/

4160 Herlufmagle: Jan Enetoft, tlf. 26408516

4180 Sorø: Malan Egholm Syhler, tlf. 60432892 / malanpost @ hotmail.com – www.din-indre-sundhed.dk

4180 Sorø: Asta Nissen, 41220522 / bakognissen.dk @ gmail.com, www.bak-nissen.dk

4200 Slagelse: Helle Frimann, tlf: Tlf: 40 83 08 37 / hf @ dyhrs-skole.dk (obs: ikke samtaler til private, kun undervisning for folkeskolelærere i at bruge 3P i undervisningen)

4220 Korsør: Lars Bo Hansen, Mobil: 30820110  / Lbhperson @ gmail.com

4300 Holbæk: Marianne Boholt, tlf. 22848894 / marianneboholt @ gmail.com

Grønland:

3920 Qaqortoq: Susanne Kleist. Nuiariaq 1586, Qaqortoq. Mobil; +299 58 30 48 Mail: smvkjo @ gmail.com